true Tuzla Evden Eve Nakliyat-Eyüpoğlu Nakliyat

Eyüpoğlu Evden Eve Taşımacılık

Tuzlada Evden Eve Nakliyatçılar
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına başta İstanbul olmak üzere 6 ilde taşımacılık şubelerimiz bulunmaktadır. Şehir içi veya şehirler arası Tuzla evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde son model her yıl yenilenen araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Toplamda 8 adet sadece ev eşyası taşımacılık aracımız, 2 adet asansörlü nakliye araçlarımız mevcuttur. Şehir içi veya şehirler arası eşya transferi hizmetinde evden eve nakliyat şirketimizi 1-2 gün mesai saatleri içerisinde aradığınızda müşteri temsilcimiz taşınmanızın başlangıcının bitişine kadar her konuda bilgi ve teknik desteği sizlere sunacaktır.
   Koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi ve herkesin bütçesine uygun olan nakliye paketlerimiz mevcuttur. Bir nakliye hizmeti almadan önce muhakkak firmaları son derece iyi araştırmalısınız. Sektöründe sürekli artan firmalar doğrultusunda düşük hizmet kalitesi veren nakliyeciler bir hayli artmaya başlamıştır ki bu da hizmet kalitesini ayaklar altına almaktadır. Öncelikle iyi bir firmanın muhakkak taşıma yetki belgelerinin olması gerekir. Belgeler ise Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen şehir içi, şehir dışı taşıma işleri için K1-K3 yetki belgeleridir. Bu anlamda bir firmanın muhakkak kendine ait araç filosu ve bünyesinde maaşlı çalışan elemanları olmalıdır.

.

tuzla evden eve nakliye Siteye Gir
tuzla nakliye | tuzlada evden eve taşımacılık | tuzla evden eve taşımacılık | tuzla evden eve nakliye | tuzla nakliye firmasi | evden eve nakliyat | evden eve nakliyat firmasi tuzla |
anasayfa
İletişim Bilgileri

Tel : +90 (216) 446 26 30-0216 388 67 23

Gsm : +90 (542) 499 93 68-0533 481 40 36

Adres : Cami Mah. İstasyon Cad. No:100/9(Tuzla Askerli Şubesi Karşısı Yavuz Pastanesi Altı)Tuzla/ İSTANBUL